Poszukujemy osobę do naszego zespołu. Może właśnie Ciebie?

Klient Idealny
31 stycznia 2017
Incoterms – przydatna ściąga
14 września 2017

         Nastaje taki moment w rozwoju firmy, kiedy, żeby pójść dalej i osiągnąć kolejne szczyty, potrzebujemy pomocy.

         W naszej firmie przyszedł właśnie taki moment. Od początku działalności cały nasz zespół działał zdalnie. Telefon, mail, różne rodzaje komunikatów pozwalały nam na kontakty z klientami, jak i między sobą. Od teraz mamy nasze „centrum dowodzenia”- nasze nowe biuro. Na razie nie duże, ale wierzymy, że to tylko na chwilę. Jesteśmy jeszcze teraz w nim z doskoku, ale ważne, że mamy „swój kawałek podłogi” w najbardziej zielonej dzielnicy Warszawy, na pięknym Żoliborzu.

         Od jakiegoś czasu, mając coraz więcej projektów oraz coraz więcej pomysłów oraz rozwiązań dla już toczących się  przedsięwzięć, zaczęliśmy się zastanawiać, że potrzebujemy do naszego zespołu dodatkowych osób.

        Pomysł nasz jest taki, że poszukujemy osoby, która by „ogarniała” trochę nas wszystkich, oraz prowadziła niektóre projekty samodzielnie.

        Poszukujemy osoby, która potrafi i chce podejmować sama decyzje w ramach wyznaczonych celów. Kogoś, która dobrze się czuje w sprawach administracyjnych, a temat sprzedaży eksportowaej nie jest jej obcy.Nasz nowy współpracownik, dostałby do prowadzenia własne projekty, w których by mógłby się wykazać, a przy których byłby odpowiedzialny przed klientem. Ciekawe, ambitne i wymagające wyzwania.

       Dużo działamy w Internecie. Szukamy informacji, zamieszczamy reklamy, piszemy newslettery, prowadzimy strony internetowe itd. I dlatego wiedza „o Internetach” jest bardzo ważna na tym stanowisku.  

Oczywiście, jak to w eksporcie, znajomość języków obcych jest obowiązkowa. Obecnie konieczne są angielski i rosyjski. Bez tego ani rusz!!

Chcielibyśmy zaprosić do naszego zespołu osobę, która gotowa wnieść do naszej firmy swoje pomysły, entuzjazm, samodzielność, interesuje się tematem wprowadzenia nowych produktów na rynki eksportowe, sprawnie porusza się w Internecie oraz zna podstawowe narzędzia marketingu internetowego. Oprócz tego ma to być osoba nakierowana na efekty, wszystkie nasze działania są skierowane na realizację celów, ustalonych wspólnie z naszymi klientami.

        My ze swojej strony możemy zapewnić dużą samodzielność, udział w zyskach z prowadzonych projektów, oraz chętnie się podzielimy całą naszą wiedzą oraz doświadczeniem.

 

Jeżeli jesteś osobą nastawioną na wyniki, nie boisz się wyzwań oraz posiadasz inne wymagane kwalifikacje, to pisz do nas – może właśnie Ciebie szukamy!  Być może znasz kogoś, dla kogo taka praca byłaby ciekawym wyzwaniem?

Zapraszam do wysyłania CV wraz z krótką odpowiedzią na następujące pytanie:  “Co wg Ciebie jest najważniejsze w sprzedaży eksportowej?” na adres: sales@helixpoland.com.pl